Saa TiVo liikmeks

Kui sind huvitavad vesinikutehnoloogiad ja roheline tulevik, siis oled oodatud TiVo liikmeks!

Organisatsiooni tegemistega tutvumine ja soovi korral liikmeks astumine ei eelda eelnevaid kogemusi või teadmisi valdkonnas. See on hoopis TiVo missioon, et kasvatada asjast huvituvate noorte vesinikualaseid teadmisi. 

Mida uuele liikmele pakutakse?

Kõikidel TiVo liikmetel on võimalik olla infovoos, et olla kursis värskete vesinikumaailma arengutega ning uute võimalustega. Pannes kokku mudeli vesinikugeneraatorist, on sul võimalus proovida enda kätega lihtsa elektrolüüseri ehitamist ning õppida kuidas töötab vesiniku tootmine. Samuti pakume võimalust täiendada enda teadmisi vesinikutehnoloogiatest, kaasates liikmeid erinevatesse tegemistesse. Kõikidel liikmetel on võimalus olla osa projektimeeskondades, andes seeläbi enda panuse valdkonna arendamiseks, teadlikkuse tõstmiseks ja järelkasvu tekitamiseks. Projektide mahud varieeruvad, leidub suuremaid ettevõtmisi, mis vajavad mitmekuist ettevalmistust, kui ka lihtsamaid tegemisi, millega saab hakkama igaüks! 

Kuidas tegemistega tutvuda?

Soovi korral on enda huvist võimalik märku anda lehe all oleva vormi kaudu. Võtame sinuga peagi ühendust ja saadame infot ees seisvate tegemiste kohta. Kui oleme kohtunud, siis ongi juba võimalus kinnitada enda soovi saada TiVo liikmeks!

Varasemad tegemised

Meie varasemaid ettevõtmisi on võimalik näha projektide lehel. 

Avalda huvi

Jäta siia enda kontaktid, et saaksime sinuga ühendust võtta. Vormile vastates nõustud saama meie uudiskirju. Uudiskirjad ilmuvad kord kuus ning nendest saab igal ajal loobuda.